Menu
Sepetim

Garanti ve Iade

İade Koşulları

www.gumusyolu.com'da satılan tüm ürünler GümüşYolu Firması garantisi altındadır.

İade süresi kaç gün?
 

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. 

Ürün İadesi Yapılmadan Önce İade Ve Değişim Talebi Formunu Doldurmanız Gerekmektedir. Veya Telefonla Bilgi Almanızı Tavsiye Ederiz.


İade şartları nelerdir? 
 

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. 

  • Ürünün faturası,
  • Neden iade ettiğinizi belirten ıslak imzalı dilekçeniz.
  • 7 günlük süre içerisinde iade edilecek takı ürünleri kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan adresimize teslim edilmesi gerekmektedir. Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde ve kişiselleştirilmiş, "özel tasarım" ürünlerde iade mümkün değildir.

Firmamıza iade edilen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. 

İadenin hesabınıza yansıma süresi, Kapıda Ödeme yapanlar 1 hafta içerisinde, Kredi kartına yapılan iadeler aynı ay içerisinde ekstirenize yansıtılır, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. 
 

Garanti Koşulları

Satın Aldığım Ürünlerin Garantisi Var mı ?
 

www.gumusyolu.com üzerinden almış olduğunuz tüm ürünlerin kalite garantisi ve siparişinize ait ürünlerin elinize tam ve eksiksiz ulaşana kadar tüm sorumluluk, GümüşYolu Firmasına aittir. 

 

Teslimat Esnasında Ürünlerimi Kontrol Etmeli miyim ?
 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının tam olarak görevini yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.