Menu
Sepetim

gumusyolu.com

Marka: Gümüşyolu
Love yazılı gümüş yüzüğümüz ile içinizdeki aşkı dışa vurmanız dileği ile.. Güzel günlerde kullanın ...
270,00TRY
Marka: Gümüşyolu
Dünya gözü olarak isimlendirdiğimiz kolyemiz ile kalp gözünüzün açılması dileği ile.. Güzel günlerde kullanın...
513,00TRY
Marka: Gümüşyolu
Sizler bir deniz kızısınız. Harfli inci halhalımız sizin için.. Güzel günlerde kullanmanız dileği ile.....
486,00TRY
Marka: Gümüşyolu
Dillerden dillere, uygarlıklardan uygarlıklara kadar günümüze taşınan deniz kızının hikayesini hepimiz duymuşuzdur. Peki ya inci kolyesine sahip olan deniz kızının hikayesini daha önce hiç duymuş muydunuz? Duymadıysanız ben size anlatayım:  Bir varmış bir yokmuş... Yıllardan, güneş ile dünyanın..
576,00TRY
Marka: Gümüşyolu
Yaşamın anlamı gece duyumsanır ve sorgulanır. Kimse bunu öğle yemeği sırasında tartışmaz. Dünya'nın eşsiz ve benzersiz tek doğal uydusu olan ay ise ;geceye anlam katar. Gecedir insanın varoluşsal anlamını aradığı.... Geceyi sevin ama Ay'ı daha çok... Ay'ın 4 evresinden biri olan Hilal'i ise boynunuz..
576,00TRY
Marka: Gümüşyolu
Zarif çember kolyemiz sizin güzelliğinizin yanında her ne kadar sönük kalsa da şıklığınıza ve zarafetinize anlam katacaktır. Güzel günlerde kullanmanız dileği ile.... ..
558,00TRY
Marka: Gümüşyolu
İnci; negatif enerjiyi itmeye, tüm güzellikleri üzerinize çekmeye yarar. Özgüveni arttırır, kendinizi çok daha iyi hissedersiniz. Aynı zamanda İstiridye kabuğunun en önemli göz bebeği olan inciyi kim bulursa bu eşsiz güzelliği ömür boyu saklarsa bir istiridye kabuğunun sakladığı gibi ömrü boyunca şa..
963,00TRY
Marka: Gümüşyolu
İster ucundaki halkaya bir monogram ekleyin ister sade kullanın. Çok kullanışlı kolyemiz tam size göre. İyi günlerde kullanmanız dileği ile.....
2.160,00TRY
Marka: Gümüşyolu
Severek kullanacağınıza inandığım harfli bilekliğimiz size çok yakışacak. Güzel günlerde kullanmanız dileği ile....
603,00TRY
Marka: Gümüşyolu
Yeni yıl, yeni umutlar, yeni dilekler ile birlikte yılbaşının ve kışın sembolü olan  kardan adam figürlü kolyemiz seçtiğiniz baş harf ile yan yana eşsiz ve mükemmle bir görüntü oluşturuyor. Güzel günlerde kullanmanız dileği ile....
756,00TRY
Marka: Gümüşyolu
Harflerinizin arasına serpiştirilmiş kelebeklerimiz ile isminiz mükemmel gözüksün. Güzel günlerde kullanmanız dileği ile.. ..
990,00TRY
Marka: Gümüşyolu
Monogram isimli kolyemiz tam size göre... Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...
756,00TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 481 (41 Sayfa)